בזק בינלאומי שירות לקוחות - טלפון עם הקלטה


מוקד בזק בינלאומי שירות לקוחות מספק מענה בנושאים רבים:
  • הצטרפות לשירות
  • מסלולי גלישה
  • חבילות התקשרות לחו"ל
  • טלפון בינלאומי
  • טלפון קווי
  • תשלום חשבוניות
  • ועוד
לחץ לחיוג מהיר


לא תאמין איזה סרטון פרסומת גס בזק בינלאומי עשו!
אנחנו עוד לא ראינו דבר כזה!

בזק בינלאומי טלפון מהיר

בזק בינלאומי שירות לקוחות - שעות פעילות:


ימים א'-ה' בין השעות: 7:00-18:00, 19:00-21:00
יום ו' בין השעות 7:00-12:00


מוקד שירות לקוחות טכני : 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
בזק בינלאומי טלפון תמיכה טכנית
 מה דעתך על מוקד בזק בינלאומי שירות לקוחות? אנא כתוב לנו:

בזק בינלאומי


בזק בינלאומי היא חברת בת של חברת בזק, הוקמה בשנת 1996. כיום מהווה את אחת מספקית שירותי האינטרנט והתקשורת הבינלאומית הגדולות בישראל. בין השירותים מספקת החברה פתרונות תקשורת כוללים, אינטרנט, שירותי טלפון בארץ ובינלאומיים, שירותי מחשוב, מיקור חוץ ושרתים.

שיחות בינלאומיות

בזק בינלאומי מספקת ללקוחותיה מגוון אפשרויות וחבילות לצורך שיחות בינלאומיות, תחת הקידומת 014. קיימת אפשרות לתשלום בגין דקת שיחה או רכישת בנק דקות. במידה ואתה זקוק להסבר או הדרכה בגין התקשרות בינלאומית תוכל לפנות לבזק בינלאומי שירות לקוחות ולקבל מענה.

שירותי גלישה

בזק בינלאומי עושה שימוש טכנולוגי בכבל תת ימי, באמצעותו מתאפשרת קבלת ביצועי אינטרנט מהירים במיוחד. אינטרנט במהירות גבוהה, אפשרות להורדה מהירה של קבצים, שיפור בחוויית משחק ברשת, צפייה ישירה איכותית יותר ועוד. ניתן לרכוש את אחת מחבילות הגלישה המוצעות ללקוחות פרטיים או עסקיים. אחד מהשירותים שניתן לקבל הוא בדיקת מהירות גלישה נוכחית. בדיקה זו תאפשר לך לבדוק את קצת ההעלאה וההורדה של קבצים למחשבך, וכך להעיד על קצב הגלישה. במידה וערכת בדיקת מהירות גלישה, וגילית כי אינה עומדת בתנאים שהובטחו לך, תוכל לפנות לבזק בינלאומי שירות לקוחות.

בזק בינלאומי שירות לקוחות

שירות הלקוחות של החברה נותן מענה בנושאים רבים הנוגעים לשירותים הניתנים על ידי החברה, מתן מענה לשאלות, אפשרות רכישת מכשירים וחבילות, אלטרנטיבות להתקשרות לחו"ל, גלישה בטוחה לילדים וכדומה. מידע רב ניתן לקבל גם באתר האינטרנט של החברה. באתר קיים אזור אישי ללקוחות בזק בינלאומי, שם ניתן לקבל מידע אודות חשבונית, לבצע תשלום חשבוניות, מעבר מסלול, עדכון פרטים אישיים, הגשת בקשה לניתוק וכדומה. ניתן לפנות לבזק בינלאומי טלפון של שירות הלקוחות או באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

שירותים נוספים

חברת בזק בינלאומי מספקת מגוון שירותים נוספים ללקוחותיה. בין השירותים קיים שירות גיבוי הכולל גיבוי של מסמכים, תמונות, קבצי וידאו ומוזיקה. ניתן לגבות קבצים מהמחשב, טבלט, ומהסמארט פון. שירות נוסף הוא שירות Gamer. שירות זה מאפשר ללקוחות משחק רשת ברמה גבוהה וחווית משחק איכותית. כמו כן מציעה החברה שירות קבלת פקסים ישירות למייל, וזאת בעלות קבועה בחודש, ללא צורך במכשיר פקס.


בזק בינלאומי טלפון ארצי

התקשר עכשיו למוקד בזק בינלאומי שירות לקוחות טלפון

הקלטת שיחות!