מנעולן ברחובות

  • נתקעת מחוץ לבית? צריך לפרוץ מנעול?
  • מחפש מנעולן מומלץ ברחובות?
  • שירות מהיר במיוחד ואפקטיבי? (באישור המשטרה)
באתר "שירות לקוחות" אנו עובדים רק עם מנעולנים מומלצים, באישור המשטרה. מנעולן ברחובות יוכל להגיע אליך תוך 20 דקות ויספק שירות במחירים ללא תחרות – כך תוכל לחזור במהרה אל שגרת החיים.
שירות אדיב במיוחד בכל שעה!


אילו שירותים מספק מנעולן?

מרבית המנעולנים ברחובות מספקים מכלול שירותים רחב במיוחד, הכולל: שכפול של מפתחות, שחזור מפתחות, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, שדרוג מנעולים או מנגנוני נעילה, פריצת כספות, פריצה לרכבים, תיקון שלטי מכוניות, התקנת מנעולים על חלונות ועוד. פניה אל מנעולן ברחובות תסייע לך לפתור כל בעיה הקשורה לתחום המנעולנות.

מנעולן 24 שעות ביממה

אחד הדברים החיוביים באנשי המקצוע המנעולנים הוא העובדה כי הם מספקים שירות בשבת. בשבתות רובינו אוהבים לצאת מהבית, לנסוע לטייל וכדומה. אם לפתע אתה מגלה כי אבד לך המפתח לרכב, ואתה תקוע מחוץ לרכב בחום עם כל המשפחה, תוכל להזמין מנעולן ברחובות אשר יגיע ויפרוץ לך את הרכב. אם חזרת הביתה אחרי יום ארוך ולפתע הבחנת בכך שהמפתח לבית נעלם, הזמנת שירות פורץ דלתות תסייע לך להיכנס הביתה במהרה. עלות שירותים בשבת משתנה בין מנעולנים ברחובות ובהתאם לסוג השירות.

התאמת מנעולים

חלק חשוב מתפקידו של מנעולן ברחובות הוא להתאים לכל לקוח את המנעול הנכון עבורו. לכל אחד יש צרכים שונים, אדם אחד זקוק למנעול לדלת פלדלת, השני זקוק למנעול לדלת עץ, והשלישי מעוניין לרכוש מנעול לחלון. ככול שאיש המקצוע, מנעולן ברחובות יהי יותר מקצועי ומיומן בעבודתו, כך יוכל הוא להתאים לכל לקוח את המנעול הנכון. תחום המנעולנות לא מפסיק להשתכלל ולהתפתח, ולפיכך חשוב כי מנעולנים ברחובות יישארו עם היד על הדופק, וילמדו כל הזמן את השינויים והחידושים בתחום.

מנעולן גם בלילה

השירות של מנעולן ברחובות ניתן לתושבי רחובות והערים הסמוכות לה גם ביום וגם בלילה. מנעולנים ברחובות מבינים כי לפעמים יש צורך להגיע ללקוח בדחיפות, גם בשעות שאינן נחשבות סטנדרטיות. ניתן להתקשר אל מנעולן בכל שעות היממה, והוא ימהר לתת שירות.

מנעולן מוסמך

בכדי שאדם יוכל לספק ללקוחות שירותי מנעולנות בהתאם לחוק בישראל עליו לקבל תעודת הסמכה מהמשטרה. חשוב מאוד לא להתפתות ולהעסיק מנעולן אשר מציע לכם את שירותיו במחיר זול, אך אינו מוכן להציג בפניכם את אישור זה. קרו לא מעט מצבים בהם אנשים התחזו למנעולנים ובפועל עשו שימוש לרעה בכישוריהם.

מקצועיות ללא פשרות

אנו חברה המספקת שירותי מנעולנות מזה עשרות שנים. עד היום סיפקנו שירות לאלפי לקוחות מרוצים, אשר ממליצים עלינו לחבריהם ובני משפחתם. אנו מקפידים להיות מעודכנים בתחום המנעולנות, בכדי לוודא כי אנו מספקים שירות מקצועי בכל עת ללקוחותינו. בידינו כל האישורים הדרושים מהגופים הרלוונטיים, לרבות אישור משטרה.

צריך מנעולן ברחובות? לחץ כאן