קופת חולים מאוחדת (זימון תורים) - טלפון עם הקלטה

מוקד שירות לקוחות של קופת חולים מאוחדת מספק מענה בנושאים מגוונים:
  • קביעת תורים
  • זימון תורים און ליין
  • רפואה משלימה
  • רפואת שיניים
  • מכונים
  • רופאים מומחים
  • ביטוחי בריאותאיך יגמר ריב בגלל תור שיצא משליטה?

לא תאמין מה קורה! 
חיוג למוקד קופ"ח מאוחדת

קופת חולים מאוחדת זימון תורים - מספר גישה ארצי
המוקד פעיל 24 שעות ביממה

מה דעתך על מוקד קביעת התורים?
אנא כתוב לנו:


   

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת הינה איחוד של שתי הקופות- קופ"ח עממית וקופ"ח מרכזית והוקמה בשנת 1974. קופת חולים מאוחדת היא הקופה השלישית בגודלה בישראל והיא כוללת ארבע מנהלות מחוזיות, מעל 250 מרפאות, ומעסיקה כ- 3,500 רופאים. בבעלות הקופה גם בתי מרקחת פנימיים המספקים שירות ללקוחות הקופה, לרבות רשתות "סופרפארם" ו"ניופארם". מאוחדת מספקת שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ . שירותים נוספים המוענקים ללקוחות: מכונים בתחומים שונים כמו התפתחות הילד, בריאות האישה, דיור מוגן לגיל הזהב, מרפאות שינים ועוד.

שירות ללקוחות הקופה

קופת חולים מאוחדת מספקת שירות ללקוחותיה גם באמצעות מוקדי שירות טלפונים. בפניה למוקד השירות תוכל לקבל מידע אודות המרפאה הקרובה למקום מגוריך, מספרי טלפון חשובים, מידע על שעות פעילות, ביצוע בירורים פיננסים, ביטוחים שונים המוצעים לחברים בקופה, תשלום חשבוניות ועוד מגוון שירותים. במידה ואתם זקוקים למידע או ביצוע פעולה התקשרו לקופת חולים מאוחדת טלפון שירות הלקוחות.

קופת חולים מאוחדת זימון תורים

אחד השירותים המוצעים על ידי קופת חולים מאוחדת זימון תורים טלפוני. זימון תורים מראש מאפשר ניהול יעיל יותר של התנהלות ומקצר את זמני ההמתנה. במידה ואתה מעוניין לקבוע תור לרופא תוכל להתקשר למספר הטלפון של קופת חולים מאוחדת זימון תורים. בשיחה יותאם עבורך התור במועד הרצוי, בהתאם לרופא שאליו אתה מעוניין ללכת. זימון תורים מתאפשר גם דרך אתר האינטרנט של הקופה.

עזרה ראשונה

קופת חולים מאוחדת מאפשרת ללקוחותיה להגיע לכל אחד ממוקדי העזרה הדחופה במידת הצורך. בזמנים בהם הקופה אינה פעילה ניתן לפנות לאחד המוקדים הפעילים, כאשר שירות זה כרוך בתשלום. על מנת לדעת היכן נמצא מוקד חירום ניתן לפנות לשירות הלקוחות או לבדוק האתר האינטרנט. כמו כן ניתן לקבל הנחיות פעולה למצבי עזרה ראשונה שונים. הנחיות אלו נמצאות גם כן באתר החברה.

שירות אורח חיים בריא

קופת חולים מאוחדת מקדמת ומעודדת קיום אורח חיים בריא. באתר האינטרנט של הקופה תוכל למצוא מידע רב אודות נושאים שונים בתחום זה כמו תזונה, סכרת, הפסקת עישון וכדומה. האתר מספק מדריכים בנושאים השונים. במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף או מידע פרטני תוכל להתקשר לקופת חולים מאוחדת טלפון של שירות הלקוחות.


התקשר עכשיו למוקד קופת חולים מאוחדת טלפון
הקלטת שיחות עם המוקד: