מודיעין אגד - שירות לקוחות - טלפון עם הקלטה

מוקד שירות הלקוחות של אגד מספק מידע במגוון נושאים:
  • קווים ומסלולים
  • זמני יציאה וחזרה 
  • שעות פעילות של הקווים
  • מידע לנושא
  • עלות נסיעות
  • הנחות ומבצעים
  • כרטיסים מיוחדים
  • אוטובוסים לאילת
  • אבידות ומציאות
  • ועוד
לחץ לחיוג מהיר

התפרעות נוסעים בקו 4 ! נסיעה שהסתיימה בחלונות שבורים

הצפיה לא מומלצת לילדים!
 


 יצא לך להתקל במקרי אלימות באוטובוסים?  אנא כתוב לנו!


 


שעות הפעילות של מוקד מודיעין אגד


ראשון 6:30-23:00
שני- חמישי 7:00-23:00
שישי וערבי חג 8:00-15:00
מוצאי שבת ומוצאי חג החל מחצי שעה לאחר צאת השבת/ חג ועד השעה 23:00
את מודיעין אגד ניתן להשיג בטלפון

ניתן להתקשר מכל טלפוןאגד שירות לקוחות - מוקד יעיל ומקצועי


אגד, קואופרטיב, מפעיל תחבורה ותיק אשר נוסד בשנת 1933, איחוד של ארבע חברות תחבורה ציבוריות, שלאחר מכן מוזגו לתוכו חברות נוספות, הגדול ביותר בישראל. כיום נותנת החברה מענה בהיקף קרוב ל- 50% משירותי התחבורה הציבוריים. אגד מפעילה מעל 3,000 אוטובוסים ומסיעה כ- 960,000 נוסעים ביום, מעסיקה מעל 6000 עובדים. בבעלות חברת אגד מספר חברות בנות בינן: אגד תעבורה בע"מ- חברה אשר כדי להתחרות במכרזים המפורסמים על ידי הממשלה, אגד תיור ונופש העוסקת במגוון תחומי תיירות, ואגד החזקות.

האוטובוסים של חברת אגד

האוטובוסים הראשונים של חברת אגדף בשנות ה- 50 וה- 60, היו בסיסיים ויובאו מחברת ליילנד הבריטית בכמה דגמים. דגם ששימש לנסיעות עירוניות בעל שלושה פתחים, דגם ששימש לנסיעות עירוניות ובינעירוניות בעל שני פתחים, ודגם אוטובוס ששימש לטיולים. בשנים מאוחרות יותר יובאו אוטובוסים מפוארים, מושבים מתכוננים, עם תא מטען רחב במיוחד, מיזוג אוויר מרכזי ועוד.

אגד שירות לקוחות עם הפנים ללקוח

אגד מספקת ללקוח את כל העזרה והמידע הדרוש לו לחוויית נסיעה נוחה ונעימה. אם יש משהו שברצונך לברר, פניה למודיעין אגד בהחלט תוכל לעזור. מודיעין אגד מספק ללקוחותיו מענה על קווים, מסלולים ודרכים מומלצות. קיימת אפשרות להתקשר לאגד שירות לקוחות ולברר כיצד הכי קצר להגיע מנקודה לנקודה. אגד שירות לקוחות מספק מידע גם על כרטיסים ומחירם. לצד המחירים הקבועים ניתן לברר על מבצעים המתקיימים באותה עת. תפקיד נוסף של מודיעין אגד הוא לספק ללקוחות מספרי טלפון של מחלקות נוספות בארגון. אם נסעת באחד מהאוטובוסים של אגד ושכחת חפץ כלשהו, תוכל בהחלט לברר עם מודיעין אגד את מספר הטלפון של מחלקת אבדות ומציאות, וליצור איתם קשר.

שירות גם באינטרנט

אתר האינטרנט של אגד מספק לא מעט אינפורמציה ונוח מאוד לשימוש הגולשים. באמצעות האתר, גולש יכול לאתר את הדרך, הקו או המסלול, שבה יגיע הכי מהר ליעדו. במידה ואתה לא בטוח איזה קו אוטובוס עליך לקחת, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקליד את נקודת המוצא והיעד והאתר כבר יספק לך רשימה של המלצות לקווי אוטובוס. אפשרות אחרת היא חיפוש לפי מספר קו, או לחפש באמצעות מלל חופשי. מלבד נושא החיפוש ניתן גם לבצע רכישת כרטיסי נסיעה ישירות מהאתר.

כרטיסים מיוחדים


בחברת אגד קיימת אפשרות ברכישת כרטיס נסיעה בודד או מספר אפשרויות נוספות, כרטיסיה, כרטיס חופשי חודשי, כרטיס "רב קו" ועוד. קיימים גם כרטיסים מוזלים לאוכלוסיות שונות כגון תלמידים, סטודנטים, ואוכלוסייה מבוגרת.

קווים לאוכלוסיות שונות

חברת אגד מפעילה קווים עירוניים ובין עירוניים. חברת התחבורה מספקת מענה לקהלים ייעודיים: קווים הנוסעים בשכונות חרדיות, קווים המופעלים בשעות הלילה הפועלים בערים הגדולות ועוד.


התקשר עכשיו למודיעין אגד טלפון

הקלטת שיחות עם המוקד: