נטוויז'ן תמיכה טכנית - טלפון עם הקלטה


מוקד נטוויז'ן תמיכה טכנית מספק מענה טלפוני במגוון תחומים שונים:
  • איתור תקלות אינטרנט
  • תמיכה מרחוק
  • תיקונים מיידיים (כולל איפוס סיסמאות)
  • ועוד
לחץ לחיוג מהיר

השירות שלנו מאפשר לכל אדם להקליט את שיחת השירות, וכך להימנע מאי נעימויות בהמשך! (פרטים נוספים בתחתית הדף)

הידעתם? חברת נטוויז'ן מפרסמת בצורה מאד "צנועה ומכובדת" לעומת המתחרות
קשה להאמין אבל את
הסרטון הבא
הפיקו בחברה המתחרה - בזק בינלאומי!
מצטערים, המראות קשים לצפייה ראו הוזהרתם!

נטוויז'ן תמיכה טכנית - טלפון מהיר עם הקלטה

נטוויז'ן תמיכה טכנית - שעות פעילות:


כמעט כל מוקדי התמיכה הטכנית בארץ פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
אנו מספקים קו ארצי עם הקלטהנטוויז'ן - אחת מחברות האינטרנט הותיקות בארץ


חברת נטוויז'ן מספקת שירותי אינטרנט וטלפוניה ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה בשנת 1994, כחברה הראשונה שהוגדרה כספקית אינטרנט ללקוחות פרטיים. לצד שירות זה נטוויז'ן סיפקה שיחות בינלאומיות. כיום קיימים לחברת נטוויז'ן לא מעט מתחרים, המספקים גם הם שירותים דומים.

אינטרנט מהיר

נטוויז'ן 013 מציעה ללקוחותיה מגוון חבילות אינטרנט מהיר וטלפוניה, המותאמות ספציפית לכל לקוח, פרטי או עסקי. האינטרנט המהיר של 013 נתמך על ידי מוקד נטוויז'ן תמיכה טכנית טלפון, ובו ניתן לקבל מענה על תקלות ובעיות מסוגים שונים. פניה לחברה ניתנת בכמה אמצעים בלבד פניה למוקד הטלפוני, וזאת באמצעות אתר האינטרנט והמוקדים הפרונטליים.

מוצרים מתקדמים

נטוויז'ן 013 יצרה מוצר חדשני בשם netbox - קופסת תקשורת מתקדמת הכוללת מודם, רשת ביתית אלחוטית ומגוון שירותים מתקדמים. המוצר כולל מודם ונתב אלחוטי, באמצעותו ניתן לגלוש באינטרנט מכל מקום בבית. כניסת USB  באמצעותה ניתן לבצע פעולות של שיתוף קבצים ותכנים. אפשרו לחיבור של מספר מחשבים (עד 4). כמו כן קיימת אפשרות לחיבור של מדפסת.

ניידות מספרים

באם יש לכם מספר טלפון מחברה אחרת, כיום אין צורך שתוותרו עליו! מרבית ספקי התקשורת מאפשרים ומבצעים מעבר של מספרים מרשת לרשת, מבלי כל שינוי במספר הטלפון. מוקד נטוויז'ן תמיכה טכנית טלפון יאפשר לכם לברר כיצד לעשות זאת ויטפל בתקלות בנושא במידה יתרחשו.

שירות עקוב אחרי

החברה מספקת ללקוחותיה שרות מתקדם הנקרא עקוב אחרי. כל שנדרש לעשות הוא להגדיר לאיזה מספר יועברו השיחות והיתר כבי בוצי. שירות זה מאפשר לכם להתנתק מטלפון ספציפי ולהעביר כל שיחה שתיכנס למספר החדש.

שיחה מזוהה

אם פעם נהיו נאלצים לענות לכל שיחה ושיחה מהחשש לפספס, הרי שכיום, עם שירות שיחה מזוהה, מועבר מספר השיחה שהתפספסה או לא נענתה, והאפשרות לחזור ולאתר את המתקשר קלה במיוחד.

טיפים חשובים!

לפני שאתם יוצרים קשר עם נטוויז'ן תמיכה טכנית טלפון, וודאו שיש בידכם את כל הפרטים לצורך זיהוי המתקשר. לרוב יידרש מכם לציין מה הוא מספר תעודת הזהות שלכם ואת פרטי כרטיס האשראי. הצטיידו גם בשם המשתמש והסיסמא, במידה ופנייתכם קשורה לאינטרנט. הדבר יחסוך זמן בעת המענה ויקצר את השיחה.

בפניה למוקד בדקו מידי פעם אילו מבצעים מציעה החברה. לא פעם תגלו שאתם משלמים מחיר שכבר פחות אטרקטיבי. נסו לשדרג את התנאים שלכם מעת לעת.


נטוויז'ן - טלפון ארצי עם הקלטה

יש לך תקלה באינטרנט? התקשר עכשיו אל מוקד התמיכה

הקלטת שיחות און ליין - שירות מומלץ!