מענה טלפוני לעסקים

•    מחפש שירות הודעות מסביב לשעון?
•    רוצה לייעל את התנהלות העסק שלך?
•    מחפש לחסוך כסף?


מענה אנושי הוא דבר חשוב בכל עסק קיים. לכן אם גם אתה בעל עסק השוכר שירותי מזכירות ומוציא משכורות באופן חודשי תדע כי אתה יכול לקבל מענה אנושי עבור הלקוחות שלך ובמקביל  לחסוך את המשכורת החודשית והתנאים שאתה משלם לעובדי המזכירות שלך ולקבל במקום זאת מענה טלפוני לעסקים במחיר משתלם ובלי צורך להעסיק עובד קבוע שצריך גם מקום פיזי.

מענה אנושי פשוט ויעיל

מענה טלפוני לעסקים הוא עניין פשוט ויעיל מאוד הקיים בהרבה מאוד עסקים קיימים. כל העניין הוא שאדם מטעמנו עונה לשיחות שלך בשעות אותן אתה מגדיר מראש וכך אתה לא מפספס אף שיחה חשובה, במידה והשיחה דחופה אנחנו מעבירים אותה אליך ישירות. כל הלקוחות שלך יהיו מרוצים ויקבלו מענה תמיד ובאופן מידי ולא יצטרכו לחכות ליום שאחרי, ואילו אתה תתפנה לנהל את העסק שלך ללא הפרעות.

מענה טלפוני לעסקים – חוסך לך זמן וכסף

היתרון המשמעותי של מענה אנושי מטעמנו הוא החיסכון הכספי שלך. אתה כבר לא צריך לשכור מבנה במיוחד לשירותי מזכירות וכבר לא צריך לשלם משכורות ותנאים נוספים. אתה שוכר את שירות מענה טלפוני לעסקים, קובע איתנו את השעות והימים בהם אתה רוצה שנעבוד ואנו מתחילים בעבודה מיד. לא תצטרך לשלם כל כך הרבה כסף כמו שהיית משלם כשהעובדים היו נחשבים שלך. אנו עובדים של חברה אחרת ואתה רק שוכר את שירותנו. אין צל של ספק כי זה משתלם לך וזול בהרבה.

שירות לקוחות איכותי

השירות שאנו נותנים לקהל הלקוחות שלנו הוא שירות באמת באמת טוב. כל בעל עסק ששוכר את שירותנו מגדיר לנו את רצונותיו ואנו פועלים בהתאם. ניתן בכל עת לשנות את חבילת ההתקשרות איתנו ולהוסיף או להוריד קריטריונים שונים. מענה טלפוני לעסקים משדרג לך את העסק לעומת עסקים אחרים בכמה רמות ומקפיץ לך אותו גבוה גבוה. אנו מתחייבים לענות לשיחות שלך בזמן מהיר ולתת מענה איכותי ולעניין למגוון הלקוחות שלך.קיימת גם אפשרות להקלטת שיחות ופירוט השיחות בתצורה של הודעה או מייל ישירות אליך.

מגוון אפשרויות רחב

אנו מציעים לך מענה אנושי מגוון ורחב הכולל יתרונות רבים:

•    מענה טלפוני אנושי במגוון שפות
•    אפשרות לקבל את כל הפרטים של המתקשר ישירות אלייך לנייד או למייל
•    מחיר משתלם והוגן
•    רמת שירות לקוחות שלא הכרת
•    זמינים אליך ואל לקוחותייך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במידת הצורך
•    שמירה והקלטה של כל השיחות שמתקבלות במוקד

מרגע שתתחבר אלינו תוכל להרגיש בעצמך את ההבדל משירותי המזכירות אליהם היית רגיל עד היום. תדע כי אין צורך בהתחייבות לתקופה ארוכה, אנחנו גמישים ומאמינים שזו הדרך הנכונה. תוכל לקבל מאיתנו שקיפות מלאה של כל דבר שתרצה פשוט כי בזה אנו מאמינים. מחכים לך במוקדי השירות עוד היום.