גולן טלקום שירות לקוחות - טלפון עם הקלטה


מוקד גולן טלקום שירות לקוחות מספק מענה במגוון נושאים:
  • הצטרפות לשירות
  • חבילות ומבצעים
  • רכישת סים
  • מכישת מכשירים
  • נושאים פיננסים
  • מעבר מחברה אחרת
  • תקלות
  • ועוד

לחץ לחיוג מהיר

גולן טלקום טלפון שירות ארצי


צפה במתיחה מטורפת שתפיל אותך מהכיסא!!
אדם המתחזה לנציג שירות של גולן טלקום

גולן טלקום טלפון של מוקד השירות

חייג מכל טלפון

שעות פעילות מוקד שירות גולן טלקום
ימים א'- ה': 08:00-21:00
יום ו': 08:00-13:00

מה דעתך על מוקד שירות הלקוחות של גולן טלקום? כתוב לנו!

חברת גולן טלקום

חברת תקשורת שהחלה לפעול בישראל בשנת 1999, מפעילה רשת דור שלישי, בבעלות איש העסקים הצרפתי מיכאל גולן, איש התקשורת הצרפתי קסבייה ניאל והאחים ג'ראר ופטריק פאריאנט. החברה מתחרה במפעילות תקשורת כגון פלאפון, סלקום, הוט ומירס וממוקמת בעיר תל אביב. גולן טלקום מציעה ללקוחות שירות במחירים נמוכים במיוחד ובכך הצליחה לחדור גם היא לשוק רווי במתחרים.

הצטרפות לגולן טלקום

גולן טלקום מאפשרת הצטרפות לקוחות בתהליך פשוט ומהיר, וזאת באמצעות אתר האינטרנט. התהליך כולל שלב בחירת חבילה בהתאם לצרכים ולהיקף השימוש. בשלב הבא נעשית בחירת המספר. קיימת אפשרות לשמירה על המספר הקיים במעבר מרשת אחרת. לצורך שימרה על מספר קיים יש לסיים את תהליך הרכישה ולאחר מכן לפנות לגולן טלקום טלפון של מחלקת שירות לקוחות על מנת שיבצעו פניה מטעמם לחברת תקשורת הקודמת, וזאת לצורך העברת הקו. ניתן כמובן לרכוש קו חדש עם מספר חדש בקידומת של גולן טלקום 058. בסיום תהליך הרכישה מקבל הלקוח הודעה המאשרת את ההזמנה, ואיתה מספר לקוח. לאחר מספר ימים מגיע הסים בדואר לכתובת הרצויה.

חבילות תקשורת

גולן טלקום מציעה ללקוחות בחירה מתוך מגוון חבילות. החבילות כוללות שיחות ללא הגבלה, הודעות SMS ללא הגבלה, גלישה בנפחים משתנים מחבילה לחבילה, ושיחות לחו"ל בחבילה המקיפה יותר.

גולן טלקום שירות לקוחות


חברת גולן טלקום מספקת מוקד עם נציגי שירות טלפוני ללקוחות, אך מעודדת את הלקוחות לפנות בעיקר לאתר האינטרנט. החברה אינה מפעילה מוקדים פרונטליים, דבר שהיווה את אחת מהסיבות שאפשרו לה להציע מחירים נמוכים ללקוחות. פניות לתלונות הציבור ניתן להפנות לכתובת מייל או באמצעות פקס.

גולן טלקום שירות באינטרנט

אתר האינטרנט של גולן טלקום מציע מידע רחב במגוון שפות ללקוחות, ונותן מענה על שאלות כגון: כיצד ניתן להצטרף אל השירות, האם ניתן לשמור על מספר טלפון קיים, כיצד מומלץ לבצע תהליך ניתוק מחברת תקשורת קודמת, שאלות הנוגעות לנושאים פיננסים, הפעלת מכשירים ומגוון שאלות נוספות. באתר מידע על מגוון החבילות המוצעות בזמן נתון ללקוחות, מידע על מכשירים ואופן הפעלתם, כולל מדריכי הגדרת אינטרנט במכשירים השונים ,אפשרויות שיחה וגלישה בחו"ל ושירותים נוספים.
גולן טלקום טלפון ארצי ישיר
חייג מכל טלפון


התקשר עכשיו למוקד גולן טלקום שירות לקוחות טלפון

הקלטת שיחות עם המוקד