גולן טלקום תמיכה טכנית - טלפון עם הקלטה


מוקד גולן טלקום תמיכה טכנית זמין עבורכם במגוון נושאים:
  • איתור תקלות
  • חבילות ומבצעים
  • בדיקת סים
  • תיקונים מכל הסוגים
  • תמיכה און ליין
  • בעיות בניוד מספרים
  • תקלות כלליות
  • ועוד

לחץ לחיוג מהיר

גולן טלקום טלפון - תמיכה טכנית


מתיחה מטורפת שלא רואים כל יום - צפייה חובה!!
אדם המתחזה לנציג תמיכה של גולן טלקום

גולן טלקום טלפון של מוקד התמיכה הטכנית

חייג עכשיו מכל טלפון

שעות פעילות מוקד שירות גולן טלקום
ימים א'- ה': 08:00-21:00
יום ו': 08:00-13:00

מה דעתך על מוקד תמיכה טכנית גולן טלקום? כתוב לנו!

חברת גולן טלקום

חברת גולן טלקום היא חברת תקשורת, המספקת שירותי טלפוניה ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובחו"ל החל משנת 2012. החברה הוקמה על ידי מיכאל גולן, איש עסקים צרפתי, ופרצה לשוק התקשורת בישראל במטרה להוזיל עלויות לצרכנים בקידומת המספרים 058. כחלק מתנאי המכרז בו זכתה גולן טלקום, התחייבה החברה ביצירת תשתית אינטרנטית. החברה החלה ביצירת התשתית עד לשנת 2014 בו חתמה על הסכם שותפות עם חברת סלקום. גולן טלקום אינה משווקת ללקוחות מכשירים ואינה מספקת תמיכה למכשירים סלולריים. ניתן להתחבר לשירותי גולן טלקום מכל מכשיר סלולרי.

שירות ללקוח

ניתן לפנות לחברה במגוון רחב של דרכים, באמצעות מוקד גולן טלקום תמיכה טכנית, באמצעות אתר האינטרנט, או פניה דרך הדואר או הפקס. מוקד שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית של החברה עומד לרשות הלקוחות 6 ימים בשבוע. שירות ללקוח ניתן בנושאים מגוונים וניתן על ידי נציגים מקצועיים של החברה. מוקד השירות פועל בשעות 8:00-21:30 בימי השבוע, ובשעות 8:00-13:30 בימי שישי.

מוקד גולן טלקום תמיכה טכנית

מוקדי השירות מספקים מידע רחב בנושאים מגוונים: מידע על אפשרויות הצטרפות, מידע על מעבר בין חבילות, עדכון פרטי לקוח, שינוי דרכי תשלום, דרכי שימוש במכשירים שונים, אפשרויות ניוד מספרים ועוד. גולן טלקום תמיכה טכנית מסייע בפתרון סוגים רבים של תקלות. לצורך קבלת שירות מהמוקדים השונים יש צורך בפרטי הזדהות, ולכן מומלץ להכין אותם מראש, ובכך לחסוך זמן במהלך השיחה עם נציג השירות. פרטי הזיהוי המקובלים הינם מספר תעודת הזהות ופרטי כרטיס האשראי.

תמיכה באמצעות אתר גולן טלקום

חברת גולן טלקום מאפשרת ללקוחות לקבל מענה בנושאים רבים דרך אתר האינטרנט. שאלות רבות מקבלות מענה באמצעות האתר, המחולק לפי נושאים. באתר תוכלו למצוא מדריכי הפעלה מפורטים, שיסיעו לכם לפתור לבד תקלות, לתפעל מכשירים, לעבור בין חבילות, לעדכן פרטים וכ'ו. המענה באתר ניתן באופן מידי וללא המתנה ומומלץ לנסות למצוא פתרון באמצעי זה לפני פניה למוקד גולן טלקום תמיכה טכנית. באתר קיים ספר טלפונים של לקוחות גולן טלקום, קיימת אפשרות לפניה למוקד הטלפוני והזמנת טכנאי.גולן טלקום תמיכה טכנית - טלפון עם הקלטה
חייג עכשיו מכל טלפון


התקשר עכשיו אל מוקד התמיכה הטכנית של גולן טלקום

הקלטת שיחות עם המוקד: