קופת חולים מכבי (זימון תורים) - טלפון עם הקלטה

מוקד שירות הלקוחות של קופת חולים מכבי מטפל במגוון נושאים:
  • זימון תורים
  • מידע על רופאים
  • מעבדות ומכונים
  • בדיקות
  • חיסונים
  • זכויות מבוטחים
  • מוקדי רפואה דחופה
  • מכבי טבעי
  • ועוד

לחץ לחיוג ישיר
         
קופת חולים מכבי טלפון שירות לקוחות:

צפה בהתפרעות בתור שיצא משליטה בקופת החולים

סרטון קשה לצפייה!
קופת חולים מכבי זימון תורים - טלפון ארצי


חייג מכל טלפון
קופת חולים מכבי טלפון מהיר

כתוב לנו! מה דעתך על רמת השירות במוקד זימון תורים מכבי?מכבי שירותי בריאות

קופת חולים מכבי (מכבי שירותי בריאות) הוקמה בשנת 1940, וכיום מהווה אחת מארבע הקופות הגדולות בישראל. הקופה מספקת שירות למעלה משני מיליון לקוחות בכל רחבי הארץ, זאת באמצעות מערך של רופאים, מרפאות, בתי מרקחת, מכונים ומעבדות. בין חברות הבת של קופת חולים מכבי ניתן למצוא את: מכבי שלי, מכבי מגן זהב, מכבי טבעי, מכבי פארם, מכבי דנט, מכבי ללא הפסקה, מכבי ממבט ראשון ומכבי בלב.

שירות ללקוחות הקופה

הקופה מספקת מגוון אמצעים לקבלת שירות. ניתן לפנות לקופת חולים מכבי טלפון מקוצר ולקבל שירות במגוון נושאים: רופאים וזימון תורים, מוקדי רפואה דחופה, מעבדות מכונים או מטפלים, בתי מרקחת ושעות פעילות, מרפאות שיניים. מידע אודות רפואה משלימה, פתרונות לגיל השלישי, סדנאות וכדומה. שירות ניתן לקבל גם באמצעות אתר האינטרנט של הקופה. האתר מספק מידע מקיף ומאפשר ביצוע פעולות באזור המוגדר פרטי עבור החבר. קופת חולים מכבי מאפשרת למטופל את בחירת הרופא המטפל, אך מעבר רופא מטפל ברבעון מסוים דורש אישור מיוחד.

קופת חולים מכבי זימון תורים

כקופה השמה דגש על השירות ללקוח, מאפשרת קופת חולים מכבי ליעל זמני המתנה ולתאם תור מראש. במידה ואתה מעוניין לתאם תור מול רופא תוכל לעשות זאת בפניה לקופת חולים מכבי זימון תורים באמצעות הטלפון או האינטרנט, באתר או דרך הטלפון הסלולרי. מוקד זימון תורים מאפשר קביעת תור חדש או שינוי מועד או ביטול של תור קיים. באמצעות המוקד תוכל לקבל רשימה של התורים שנקבעו, על מנת שתוכל לעקוב.

פניה לרופא

שירות נוסף המוצע לחברים בקופת חולים מכבי היא פניה לרופא באמצעות אתר האינטרנט. פעמים רבות אנשים הולכים לרופא כאשר אין בכך צורך ממשי. שירות זה מאפשר מספר פעולות. ניתן לפנות לרופא המבוקש במגוון נושאים, בקשה לקבלת מרשם, שאלה מסוימת, אישור מחלה, או כל נושא אחר. באתר ניתן לראות את כל הפניות שביצעת ואת המענה שהתקבל מהרופאים. הדבר חוסך זמן הן לרופאים והן למטופלים.

זכויות חברי מכבי

 אחד הנושאים עליהם תוכלו לקבל מענה בפניה לקופת חולים מכבי טלפון של שירות הלקוחות הוא זכויותיכם כחברים. החברים בקופה זכאים למגוון הטבות משתנות וחשוב להכיר ולדעת עליהם. הזכויות נוגעות בנושאים פיננסיים, בתי חולים, ניתוחים וכירורגיה, שיניים, ביטוחים שונים, תרופות, חיסונים ועוד. מידע אודות זכויות החברים ניתן לקבל גם באמצעות האתר.קופת חולים מכבי טלפון לזימון תורים

התקשר עכשיו לקופת חולים מכבי טלפון

הקלטת שיחות עם המוקד: