הוט נט (אינטרנט) - טלפון עם הקלטה

סידרנו עבורך את רשימת המספרים השימושיים ביותר - הוט נט טלפון:
לחץ על המוקד המבוקש 
שירות חדש ומהפכני! כעת תוכל להקליט את כל השיחות שלך עם מוקד הוט נט, תמיכה באינטרנט. לא עוד אי הבנות, הבטחות של מקיימים וכו'. שירות הקלטה נוח ויעיל המאפשר לך לשמור את קובץ ההקלטה על גבי המחשב. איך זה עובד? פרטים נוספים בתחתית הדף.


נמאס לך מחברת הוט ונציגיה? לא מצליח להתנתק?
לא תאמין למה שתראה בסרטון הזה!
 האם נציגת הוט משקרת? תחליט בעצמך!


מוקד שירות הלקוחות של הוט נט מספק תמיכה במגוון תחומים:
  • איתור תקלות ברשת האינטרנט
  • הזמנת טכנאי
  • ערוצים וחבילות
  • תיקון תקלות און ליין
  • בדיקות און ליין
  • שירותים מתקדמים
  • ועוד


שעות פעילות מוקד הוט נט - הוט אינטרנט טלפון

שעות פעילות מוקד תמיכה טכנית באינטרנט

24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

טלפון ליצירת קשר עם מוקדי השירות (עם הקלטה)


מוקד ארצי - הוט שירות לקוחות

מה דעתך על מוקד שירות הלקוחות של הוט נט? כתוב לנו!נמאס לך שחברת הוט צוחקת עליך? הגיע הזמן לצחוק עליה בחזרה!

סרטון משוגע שאסור לפספס! תוך 2 דקות המצרי משתגע!הוט נט - תמיכה ברשת האינטרנט


הוט נט היא ספקית אינטרנט בבעלות חברת הוט, חברת תקשורת מובילה המספקת ללקוחות מגוון שירותי טלוויזיה, אינטרנט וטלפון. החברה מציעה חבילות שונות ללקוחות פרטיים ועסקיים המותאמות לצרכי הלקוחות. ניתן להצטרף לשירות הוט אינטרנט טלפון באם אתה לקוח הוט או בזק.

שירות טלפוני

הוט נט טלפון מספקת שירות ללקוחות באמצעות מוקדי השירות הטלפונים השונים. קיים מוקד המספק מענה ללקוחות במגזר הפרטי ומוקד המספק מענה ללקוחות במגזר הציבורי. מוקד השירות של הוט נט נותן מידע ללקוחות בנושאים רבים: הצטרפות לשירות, מעבר בין חבילות ותוכניות, עדכון פרטים ועוד. שעות הפעילות של המוקד הפועל 6 ימים בשבוע בין השעות 8 בבוקר לתשע בערב. בימי שיש פועל המוקד עד השעה אחת בצהרים.

הוט אינטרנט טלפון

מוקד הוט נט טלפון שירות לקוחות מספק תמיכה טכנית בכל הנוגע לפתרון תקלות ומענה על שאלות בנושאים טכניים. בעיות של ניתוקים, תפעול כללי של האינטרנט, האטה בקצב הגלישה, ועוד. ניתן לנסות קודם לבקר באתר באינטרנט, המספק גם הוא מענה טכני למגוון תקלות נפוצות.

זמני המתנה

חברת הוט נט עושה כל מאמץ בקיצור זמני ההמתנה למוקד הוט אינטרנט טלפון. החברה מעמידה לרשות הלקוחות טלפנים מקצועיים למתן שירות יעיל ומהיר. מרבית הפונים עושים זאת בשעות אחר הצהרים, דבר המעמיס על המוקד ומאריך זמני ההמתנה. פניה למוקד הוט נט טלפון בשעות מאוחרות יותר עדיפה ומהירה.

שירות ותמיכה דרך האתר

פניה להוט נט אפשרית באמצעות אתר האינטרנט. באתר  תוכלו לבחור פעולה לביצוע מבין מגוון רחב של פעולות. בדיקת מהירות גלישה, בדיקת קצב העלאה והורדה של קבצים, חיבור לרשתות תקשורת מרחקות, איפוס דפדפנים, אנטי וירוס, תמיכה טכנית למוצרי אבטחה שונים, עדכון כרטיס רשת ועוד.

שירות טריפל של הוט

הוט כחברה בעלת שידורי כבלים, אינטרנט וטלפון קווי מאפשרת ללקוחותיה לרכוש חבילה הכוללת את 3 השירותים, הקרויה טריפל. חבילה זו אטרקטיבית ללקוחות מבחינת המחיר הכולל שלה, אשר יוצא זול משמעותית מרכישת שירותים אלו באופן נפרד מספקים שונים.

גלישה בטוחה בהוט נט

שירות נוסף המספקת החברה היא שירות בקרת תכנים. יש תכנים רבים באינטרנט שאינם ראויים לצפייה על ידי ילדים, ולכן מאפשרת הוט נט טלפון להורים להגביל אתרים מסוימים לצפייה, וזאת ללא תשלום נוסף. במסגרת השירות ניתן להגיד אתרים לחסימה בעולמות אתרי ההימורים, אתרים הכוללים תכנים אלימים, ואתרים לא חינוכיים בתחומים נוספים.הוט נט - אינטרנט - טלפון ארצי עם הקלטה

התקשר עכשיו למוקד הוט נט תמיכה טכנית באינטרנט


הקלטת שיחות עם המוקד: